Counter forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-02-28 17:00:27

Kriss

Szachista korespondencyjny

4367618
Skąd: Siedlce
Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 4
Punktów :   

Chodzenie xD

No wiec tak ... zacznę od tego , że już dużo razy graliśmy i zauważyłem ;/ że w większość typki padają bo nie grają na słuch ( no wiadomo jak ktoś się skrada to nie usłyszy ) ale  jednak bardziej się opyla podejść do miejsca gdzie często przeciwnicy (nie zakładam , że jesteście w CT czy TT ;/ ) i skradając się , starać się usłyszeć czy ktoś idzie i zacząć od razu strzelać, a nie wyskoczyć i popatrzeć gdzie kto jest i dopiero walić , bo za dużo czasu się traci  (kilka sekund w CS to naprawdę spora strata ), a jak wcześniej zaczniesz walić to jednak trochę więcej hp straci ... to tak na przyszłość ( ale się rozpisałem)

Ja gram głównie na słuch i często udaje mi się z full auto załatwić typka z zaskoczenia . No  nie będę podawał kto tak robi ;/ dla korekty bo to nie tylko z wami jak grałem ... ogółem zauważyłem że ludzie ten błąd popełniają i to bardzo często no to chyba tyle w tym temacie ... jak jakieś wątki to bardzo proszę ( komentarze i krytka mile widziane )


cóż ortografią lepiej nie grzeszyć pisząc tematy i posty bo pani Kowalczyk będzie zła i będzie jedynka !!

Offline

 

#2 2009-03-05 18:27:26

NO NAME

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 10
Punktów :   

Re: Chodzenie xD

Zgadzam się z kolegą KRISS-em ale co do tego full auto to nie polecam, lepiej walić serią (3 strzału, odczekać aż celownik wróci do pierwotnego stanu i dalej strzelać, macie pewność że traficie ;]).

Offline

 

#3 2009-03-05 18:38:38

K@PsEl

Moderator

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 4
Punktów :   

Re: Chodzenie xD

ehh.... Zgadzam się z nimi^^:d:d

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.diablo2anime.pun.pl www.przygody-w-berk.pun.pl www.blackbirdl2.pun.pl www.xxl.pun.pl www.akadeniashibusen.pun.pl